Λαύριο – ΠΑΟΚ: Με σερί 16-0 άρχισε ο «δικέφαλος»!

Εντυπωσιακό ήταν το ξεκίνημα των Θεσσαλονικιών

Με εντυπωσιακό τρόπο ξεκίνησε το παιχνίδι κόντρα στο Λαύριο ο ΠΑΟΚ, για την 8η αγωνιστική της Basket League.

Ο «δικέφαλος» άρχισε το ματς προηγούμενος με 16-0 (!), καθώς οι γηπεδούχοι δεν είχαν καταφέρει να σκοράρουν για πάνω από έξι λεπτά.

Σκόραραν τον πρώτο τους πόντο με βολή του Νίξον στα 3:33 πριν το τέλος του πρώτου δεκαλέπτου, με την περίοδο να τελειώνει τελικά με σκορ 9-20.

Άρης – ΑΕΚ LIVE

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Λαύριο – ΠΑΟΚ: Με σερί 16-0 άρχισε ο «δικέφαλος»!», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.