ΓΑΛΛΙΑ

Αυτή είναι η απίθανη ευκαιρία που έχασε ο Καβάνι σε άδειο τέρμα… (vid)

Ο Έντισον Καβάνι κατάφερε να χάσει… το άχαστο ! Μια ευκαιρία… μυθικών διαστάσεων έχασε ο Ουρουγουανός της Παρί Σεν Ζερμέν, στο παιχνίδι με την Σεντ Ετιέν, που έληξε 1-1, με τους Παριζιάνους να λυτρώνονται στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων με αυτογκόλ του Ματιέ Ντεμπισί. Η Παρί θα μπορούσε να ισοφαρίσει νωρίτερα εάν «δεν πέταγε στα...

Ο Έντισον Καβάνι κατάφερε να χάσει… το άχαστο !

Μια ευκαιρία… μυθικών διαστάσεων έχασε ο Ουρουγουανός της Παρί Σεν Ζερμέν, στο παιχνίδι με την Σεντ Ετιέν, που έληξε 1-1, με τους Παριζιάνους να λυτρώνονται στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων με αυτογκόλ του Ματιέ Ντεμπισί.

Η Παρί θα μπορούσε να ισοφαρίσει νωρίτερα εάν «δεν πέταγε στα σκουπίδια», μια μοναδική ευκαιρία ο Καβάνι. Ύστερα από κάθετη πάσα ο Ντι Μαρία έφυγε μόνος του και βρέθηκε πρόσωπο με πρόσωπο με τον τερματοφύλακα, για να σιγουρέψει το γκολ, έδωσε την μπάλα στον Έντισον Καβάνι, αλλά τότε αυτός… μας χάρισε μια επική χαμένη ευκαιρία που κάνει το γύρο του διαδικτύου και έχει συγκεντρώσει ουκ ολίγα ειρωνικά σχόλια. Δείτε το βίντεο και θα καταλάβετε γιατί…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αυτή είναι η απίθανη ευκαιρία που έχασε ο Καβάνι σε άδειο τέρμα… (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.