ΑΕΚ

ΑΕΚ – Λέστερ: Μειώνει ο Τάνκοβιτς, μεγάλη ευκαιρία και για το 2-2 (vid)

Τρία λεπτά χρειάστηκε η ΑΕΚ στο β’ ημίχρονο για να παραβιάσει την εστία της Λέστερ και να ελπίζει σε ένα καλύτερο αποτέλεσμα Ο Πέτρος Μάνταλος έσκαψε εξαιρετικά και έβγαλε μόνο του τον Μουαμέρ Τάνκοβιτς. Ο Σουηδός δεν άφησε την ευκαιρία να πάει χαμένη, έφερε την μπάλα μπροστά και με το αριστερό νίκησε τον Κάσπερ Σμάιχελ....

Τρία λεπτά χρειάστηκε η ΑΕΚ στο β’ ημίχρονο για να παραβιάσει την εστία της Λέστερ και να ελπίζει σε ένα καλύτερο αποτέλεσμα

Ο Πέτρος Μάνταλος έσκαψε εξαιρετικά και έβγαλε μόνο του τον Μουαμέρ Τάνκοβιτς.

Ο Σουηδός δεν άφησε την ευκαιρία να πάει χαμένη, έφερε την μπάλα μπροστά και με το αριστερό νίκησε τον Κάσπερ Σμάιχελ.

Η ΑΕΚ μείωσε σε 2-1 στο ματς του ΟΑΚΑ για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Europa League και έχει χρόνο για την ισοφάριση.

ΑΕΚ-Λέστερ 1-2 / Δείτε το γκολ:

Μάλιστα, ελάχιστες στιγμές αργότερα ο ίδιος παίκτης λίγο έλειψε να γράψει το 2-2!

Δείτε την ευκαιρία:

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

COME ON BOYS!🟡⚫️⚽️ #aeklei#aekfc#aekfcseason2020_21#aekfamily#UEL

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ΑΕΚ ATHENS FC (@aekfc_official) στις

⏳Half Time⏳ AEK0️⃣-2️⃣ @lcfc #aeklei #aekfc#aekfcseason2020_21 #aekfamily#UEL

Το γκολ του @tankovic22 που μειώνει σε 1-2⚽️ #aeklei#aekfc#aekfcseason2020_21#aekfamily#UEL #Tankovic_17

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:

ΕΠΙΣΗΜΟ: Σε lockdown Θεσσαλονίκη, Λάρισα και Ροδόπη

Γερ. Μανωλίδης | Ο Λευτέρης Αυγενάκης επιθυμεί να πάει τις εκλογές των ομοσπονδιών στην… παρανομία

Οι τελευταίες ειδήσεις

Όλες οι ειδήσεις σήμερα από το Sportime

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΚ – Λέστερ: Μειώνει ο Τάνκοβιτς, μεγάλη ευκαιρία και για το 2-2 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.