ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Προβάδισμα και 1-2 με τον Γαλανόπουλο (vid)

Ο Γαλανόπουλος έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην ΑΕΚ στο ντέρμπι της Τούμπας, σημειώνοντας το 1-2 νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο. Ο Γαλανόπουλος ήταν ο παίκτης που σημείωσε το δεύτερο γκολ για τους φιλοξενούμενους, βάζοντας μπροστά και πάλι την ομάδα του, στο 50ο λεπτό. Ειδικότερα, ο Έλληνας μέσος «εκτέλεσε» από κοντά τον Ζίβκοβιτς, στέλνοντας την μπάλα...

Ο Γαλανόπουλος έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην ΑΕΚ στο ντέρμπι της Τούμπας, σημειώνοντας το 1-2 νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο Γαλανόπουλος ήταν ο παίκτης που σημείωσε το δεύτερο γκολ για τους φιλοξενούμενους, βάζοντας μπροστά και πάλι την ομάδα του, στο 50ο λεπτό.

Ειδικότερα, ο Έλληνας μέσος «εκτέλεσε» από κοντά τον Ζίβκοβιτς, στέλνοντας την μπάλα κάτω από τα πόδια του Σέρβου τερματοφύλακα. Η φάση ελέγχθηκε από το VAR για οφσάιντ.

Θυμίζουμε πως οι «κιτρινόμαυροι» πήραν το προβάδισμα με τον Σάκχοφ, ενώ οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Κρέσπο.

Δείτε το τρίτο γκολ της αναμέτρησης:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Προβάδισμα και 1-2 με τον Γαλανόπουλο (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.