ΑΕΚ

Βελέζ-ΑΕΚ: Γκολ ο Ανσαριφάρντ, τρομερό σουτ Πρσες και γρήγορο 1-1

Το Βελέζ-ΑΕΚ ξεκίνησε με γρήγορο ρυθμό και στα πρώτα 15 λεπτά έχουμε δύο γκολ ήδη και το σκορ στο 1-1 - Ανσαριφάρντ και Πρσες οι σκόρερ

Το Βελέζ-ΑΕΚ ξεκίνησε με γρήγορο ρυθμό και στα πρώτα 15 λεπτά έχουμε δύο γκολ ήδη και το σκορ στο 1-1.

Στο 12′ στην πρώτη επίσκεψή της με αξιώσεις στα αντίπαλα καρέ,  η ΑΕΚ ανοίγει το σκορ με ένα πανέμορφο γκολ. Ο Αλμπάνης έβγαλε υπέροχη κάθετη πάσα στον Ανσαριφάρντ και εκείνος βγήκε τετ α τετ με τον κίπερ Μπογκντάνοβιτς, για να στείλει με ψύχραιμο πλασέ στη δεξία γωνία της εστίας των Βόσνιων.

Δύο λεπτά μετά τρομερή αντίδραση από την Βέλεζ, που ισοφαρίζει μετά το γκολ του Ανσαριφάρντ! Ο Πρσες έπιασε ένα ασύλληπτο μακρινό σουτ με το δεξί βάζοντας τρομερά φάλτσα, με τη μπάλα να χτυπάει στο δεξί δοκάρι και να καταλήγει στο βάθος της εστίας του Τσιντώτα που δεν μπορούσε να αντιδράσει για να αποτρέψει το τέρμα.

Σοφία Μπεκατώρου: «Ολυμπιονίκης μου επιτέθηκε σεξουαλικά στα 16 μου…»

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Βελέζ-ΑΕΚ: Γκολ ο Ανσαριφάρντ, τρομερό σουτ Πρσες και γρήγορο 1-1», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.