ΑΡΗΣ

Άρης-Ατρόμητος: 1-0 με «φωτοβολίδα» του Γκάνεα! (vid)

Άρης-Ατρόμητος: Η ομάδα του Άκη Μάντζιου προηγείται στο ημίχρονο με σκορ 1-0 σε παιχνίδι της 24ης αγωνιστικής της Super League.

Άρης-Ατρόμητος: Ο «Θεός του πολέμου» κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 22ο λεπτό χάρη σε ένα «ασύλληπτο» σουτ του Κριστιάν Γκάνεα έξω από την περιοχή.

Ο Φακούντο Μπερτόγλιο έστρωσε τη μπάλα και ο Ρουμάνος αριστερός μπακ σούταρε δυνατά  7-8 μέτρα έξω από το ημικύκλιο για να πετύχει ένα απίστευτο γκολ.

Άρης-Ατρόμητος: Δείτε παρακάτω το γκολ του Γκάνεα

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης-Ατρόμητος: 1-0 με «φωτοβολίδα» του Γκάνεα! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.