ΑΡΗΣ

Άρης: Δάκρυσε μετά το ματς ο Μάνος – Το ξέσπασμα στο γκολ και στο φινάλε

Ο Άρης πήρε μια τεράστια νίκη μέσα στη Λεωφόρο και ένας από τους πρωταγωνιστές και ο Δημήτρης Μάνος ήταν από τους παίκτες καταλύτες! Μπορεί ο Δημήτρης Μάνος να έχασε το πέναλτι που κέρδισε ο Άρης στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου, όμως στη συνέχει έβγαλε αντίδραση μαζί με ολόκληρη την ομάδα φυσικά. Όχι μόνο βοήθησε στην...

Ο Άρης πήρε μια τεράστια νίκη μέσα στη Λεωφόρο και ένας από τους πρωταγωνιστές και ο Δημήτρης Μάνος ήταν από τους παίκτες καταλύτες!

Μπορεί ο Δημήτρης Μάνος να έχασε το πέναλτι που κέρδισε ο Άρης στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου, όμως στη συνέχει έβγαλε αντίδραση μαζί με ολόκληρη την ομάδα φυσικά.

Όχι μόνο βοήθησε στην ασφυκτική πίεση που άσκησαν οι κίτρινοι στο δεύτερο μέρος, αλλά επιπλέον ήταν εκείνος που ισοφάρισε σε 1-1 στο 62′ σημαίνοντας τη μεγάλη αντεπίθεση.

Έτσι όχι μόνο πανηγύρισε έξαλλα το γκολ που σημείωσε, αλλά ξέσπασε μετά το τέλος του ματς. Ήταν εμφανώς συγκινημένος, δάκρυσε, έκανε τον σταυρό του και φίλησε το χορτάρι!

Μια ανθρώπινη αντίδραση μετά από μια δυσκολη στιγμή με το χαμένο πέναλτι, η οποία όμως σβήστηκε με τη σούπερ εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης: Δάκρυσε μετά το ματς ο Μάνος – Το ξέσπασμα στο γκολ και στο φινάλε», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.