ΑΡΗΣ

Άρης – Πανσερραϊκός 1-0: Τα highlights του αγώνα (vid)

Σε φιλική αναμέτρηση, που διεξήχθη στη Σκύδρα, ο Άρης νίκησε 1-0 τον Πανσερραϊκό με ένα γκολ, που πέτυχε ο Μπρούνο Γκάμα από το σημείο του πέναλτι. Ο Άρης του Μίχαελ Ένινγκ με αυτόν τον τρόπο έκανε το δύο στα δύο στα φιλικά και συνεχίζει την προετοιμασία του. 1200+ παιχνίδια καζίνο και καθημερινές προσφορές* *Ισχύουν όροι...

Σε φιλική αναμέτρηση, που διεξήχθη στη Σκύδρα, ο Άρης νίκησε 1-0 τον Πανσερραϊκό με ένα γκολ, που πέτυχε ο Μπρούνο Γκάμα από το σημείο του πέναλτι.

Ο Άρης του Μίχαελ Ένινγκ με αυτόν τον τρόπο έκανε το δύο στα δύο στα φιλικά και συνεχίζει την προετοιμασία του.

1200+ παιχνίδια καζίνο και καθημερινές προσφορές*

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις +21

Το πρώτο ημίχρονο είχε λίγες καλές στιγμές, με τους κίτρινους να έχουν μια ευκαιρία στο 37′ με κεφαλιά του Ρόουζ που δεν βρήκε στόχο έπειτα από εκτέλεση κόρνερ του Φετφατζίδη.

Προς το τέλος του ημιχρόνου ο βραχύσωμος μεσοεπιθετικός απέτυχε να νικήσει τον Καβουσάκη και στην εξέλιξη της φάσης είχε κεφαλιά στο δοκάρι ο Μάνος.

Ο Κουέστα έκανε εντυπωσιακή επέμβαση στο 57′ σε σουτ του Πέτρου, ενώ λίγο αργότερο ο Άρης είχε δεύτερο δοκάρι με τον Φετφατζίδη.

Στο 70′ μετά από χέρι στην περιοχή ο Μπρούνο Γκάμα, πέτυχε με εκτέλεση πέναλτι το 1-0, που έμεινε ως το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα:

ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ SPORTIME ONLINE

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης – Πανσερραϊκός 1-0: Τα highlights του αγώνα (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.