ΑΡΗΣ

Ατρόμητος – Άρης: «Ζωγραφιά» Φετφατζίδη, γκολ του Γκάμα (vids)

Το γκολ της ισοφάρισης του Άρη απέναντι στον Ατρόμητο...

Ατρόμητος – Άρης: Ωραίο δεν ήταν μόνο το γκολ με το οποίο προηγήθηκε ο Ατρόμητος στο Περιστέρι, αλλά και αυτό που ισοφάρισε ο Άρης.

Οι Θεσσαλονικείς κατάφεραν να ισοφαρίσουν στο ματς και συγκεκριμένα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Σκόρερ ήταν ο Μπρούνο Γκάμα, αλλά είναι από τις στιγμές που ο δημιουργός κλέβει τις περισσότερες εντυπώσεις.

Ο λόγος για τον Γιάννη Φετφατζίδη.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Ατρόμητος – Άρης: Το έκανε ξανά ο Βέλλιος, γκολ με ψαλίδι (vid)

Είναι μία φάση που του ανήκει από την αρχή. Με δική του ωραία ενέργεια κέρδισε ο Άρης το κόρνερ.

Στην εξέλιξη της εκτέλεσης του κόρνερ ο «Φέτφα» έκανε την ασίστ με τακούνι και ο Γκάμα με σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής έκανε το 1-1 στο ματς!

Δείτε τη φάση που κέρδισε ο Φετφατζίδης το κόρνερ, αλλά και την εξέλιξη της φάσης από την οποία ήρθε το γκολ…

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ατρόμητος – Άρης: «Ζωγραφιά» Φετφατζίδη, γκολ του Γκάμα (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.