ΑΡΗΣ

Φετφατζίδης: Ντεμπούτο με γκολ στην Αλ Κορ! (vid)

Θετική εμφάνιση από τον Έλληνα ποδοσφαιριστή...

Στο Κατάρ συνεχίζει την καριέρα του ο Γιάννης Φετφατζίδης και συγκεκριμένα στην Αλ Κορ.

Η ομάδα του Κατάρ συμφώνησε με τον Άρη, όπως και ο Φετφατζίδης για τη μεταγραφή του στο εξωτερικό και αμέσως έδωσε και το πρώτο του ματς.

Ο Έλληνας μέσος έδωσε το πρώτο του ματς στο Κατάρ με τη φανέλα της Αλ Κορ, για το πρωτάθλημα κόντρα στην Αλ Καριτιγιάτ.

Ο προπονητής της Αλ Κορ, είχε τον «Φέτφα» στις βασικές του επιλογές και ξεκίνησε στο αρχικό σχήμα της ομάδας του.

Μάλιστα με το… καλημέρα ο Έλληνας ποδοσφαιριστής κατάφερε να σκοράρει και να ξεχωρίσει στον αγώνα. Συγκεκριμένα στο 55ο λεπτό της αναμέτρησης ήταν αυτός ο οποίος ισοφάρισε σε 1-1 για την ομάδα του, καθώς οι γηπεδούχοι είχαν προηγηθεί στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Δείτε το γκολ του Φετφατζίδη στο πρώτο του ματς με την Αλ Κορ…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Φετφατζίδης: Ντεμπούτο με γκολ στην Αλ Κορ! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.