ΑΡΗΣ

ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης: Το ακυρωθέν γκολ του Μαντσίνι (vid)

Ο Άρης κατάφερε να ανοίξει το σκορ εκτός έδρας κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά το γκολ του Μαντσίνι ακυρώθηκε. Ο Άρης μπήκε δυναμικά στο παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα. Ειδικότερα, ο Γκάνεα προσπάθησε να σκοράρει από διαγώνια θέση στο 12ο λεπτό. Οι γηπεδούχοι έφτασαν κοντά στο 1-0. Έπειτα από μια φάση διαρκείας, ο Καρτάλης έστειλε...

Ο Άρης κατάφερε να ανοίξει το σκορ εκτός έδρας κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά το γκολ του Μαντσίνι ακυρώθηκε.

Ο Άρης μπήκε δυναμικά στο παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα. Ειδικότερα, ο Γκάνεα προσπάθησε να σκοράρει από διαγώνια θέση στο 12ο λεπτό.

Οι γηπεδούχοι έφτασαν κοντά στο 1-0. Έπειτα από μια φάση διαρκείας, ο Καρτάλης έστειλε την μπάλα δίπλα από το δοκάρι της εστίας του Άρη, στο 18ο λεπτό.

Λίγο αργότερα και ειδικότερα στο 27ο λεπτό ο Σιόντης από πλεονεκτική θέση δεν κατάφερε να σκοράρει, στέλνοντας την μπάλα άουτ.

Στο 32ο λεπτό σημειώθηκε η μεγαλύτερη ως τώρα στιγμή του αγώνα. Ο Μαντσίνι με σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, το γκολ όμως ακυρώθηκε και με την χρήση VAR καθώς είχε προηγηθεί επιθετικό φάουλ του Μάνου στον Χουτετσιώτη.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Άρης: Ορισμός επιτροπής για τα 107α γενέθλια και τα 70 του «Κλεάνθης Βικελίδης»

Κύπελλο Ελλάδας: Το πρόγραμμα της πρώτης φάσης

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης: Το ακυρωθέν γκολ του Μαντσίνι (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.