ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός 4-0: Τα higllights του φιλικού (vid)

Αστέρας Τρίπολης - Ιωνικός 4-0: Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από το φιλικό πoυ έγινε στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης».

Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός 4-0: Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από το φιλικό πoυ έγινε στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης».

Παίζοντας επιθετικό ποδόσφαιρο, έχοντας καλά διαστήματα, ο Αστέρας Τρίπολης επικράτησε εύκολα του Ιωνικού με 4-0.

Από δύο γκολ σε κάθε ημίχρονο για τους Αρκάδες. Το σκορ άνοιξε στο 24′ o Μπενίτο, ο Ριέρα έκανε το 2-0 στο 30′ με πέναλτι, στο 86′ ο Kρεσπί το 3-0 και ο Τιλίκα στις καθυστερήσεις διαμόρφωσε το τελικό 4-0 με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Ολυμπιακός: Κόντρα σε Μάλμε ή Ρέιντζερς στα πλέι-οφ του Champions League!

Ολυμπιακός: Το προφίλ των Μάλμε και Ρέιντζερς, πιθανών αντιπάλων στα πλέι οφ του Champions League (vid)

Ολυμπιακοί Αγώνες 2020- Στίβος: Το πάλεψε η Ραφαέλα Σπανουδάκη στα ημιτελικά

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός 4-0: Τα higllights του φιλικού (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.