ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ράσταβατς: «Δεν έπρεπε να τελειώσει 0-0» (vid)

Ο Μίλαν Ράσταβατς υπογράμμισε πως δεν έπρεπε να τελειώσει 0-0 το παιχνίδι ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Ολυμπιακό. Η λευκή ισοπαλία δεν άρεσε στον Ράσταβατς, που θεωρούσε πως έπρεπε να υπήρχε σκορ. Κάτι που τόνισε στις δηλώσεις που έκανε στην κάμερα της NOVA. Ο Αστέρας Τρίπολης ανέβασε στροφές στο δεύτερο ημίχρονο. Και πίεσε τον...

Ο Μίλαν Ράσταβατς υπογράμμισε πως δεν έπρεπε να τελειώσει 0-0 το παιχνίδι ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Ολυμπιακό.

Η λευκή ισοπαλία δεν άρεσε στον Ράσταβατς, που θεωρούσε πως έπρεπε να υπήρχε σκορ. Κάτι που τόνισε στις δηλώσεις που έκανε στην κάμερα της NOVA.

Ο Αστέρας Τρίπολης ανέβασε στροφές στο δεύτερο ημίχρονο. Και πίεσε τον αντίπαλο του. Αλλά και πάλι δεν είχε την μεγάλη φάση για να σκοράρει. Πάντως ο Ράσταβατς τόνισε πως θα μπορούσε να είχε σκορ η αναμέτρηση.

Αναλυτικά όσα είπε ο τεχνικός του Αστέρα Τρίπολης, Μίλαν Ράσταβατς:

Για την αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό και την ισοπαλία: «Για εμάς κάθε καλό αποτέλεσμα είναι θετικό για εμάς και είναι καλό που το κάναμε απέναντι στους Πρωταθλητές».

Για τα νέα παιχνίδια και το ματς: «Ναι, για εμάς το παιχνίδι στην αρχή ήταν λίγο αργό θέλαμε να βάλουμε λίγη ταχύτητα. Οι νεαροί παίκτες για εμάς είναι σημαντικοί».

Για το τελικό αποτέλεσμα και την ισοπαλία: «Η ιδέα μας είναι να κερδίσουμε τα παιχνίδια. Το σημερινό παιχνίδι δεν είναι ότι δεν ήταν δίκαιο αυτό δεν σημαίνει ότι θα έπρεπε να τελειώσει 0-0».

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ράσταβατς: «Δεν έπρεπε να τελειώσει 0-0» (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.