ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Κάναντι: «Ήμασταν η καλύτερη ομάδα»

Για ένα ακόμη εντός έδρας παιχνίδι ο Ατρόμητος απογοήτευσε. Μετά το τέλος του αγώνα με τον Απόλλωνα Σμύρνης και το τελικό 2-2 ο Νταμίρ Κάναντι υποστήριξε πως η ομάδα του ήταν καλύτερη. Ξεκαθάρισε, ακόμη, πως δεν μένει ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα. Αναλυτικά όσα είπε ο Κάναντι στην κάμερα της NOVA: «Δυστυχώς στα πρώτα λεπτά και...

Αναλυτικά όσα είπε ο Κάναντι στην κάμερα της NOVA: «Δυστυχώς στα πρώτα λεπτά και των δύο ημιχρόνων δεχτήκαμε δύο πανομοιότυπα γκολ. Ήμασταν κάπως ελαστικοί στο ξεκίνημά μας και αυτό δεν μου άρεσε. Ήμασταν, όμως, η καλύτερη ομάδα και το δείξαμε συνολικά στο παιχνίδι. Δεν είμαστε ευχαριστημένοι από τον βαθμό της ισοπαλίας. Είχαμε τις ευκαιρίες όπως με τον Ραμπέγιο και τον Γούτα, αλλά η νίκη δεν ήρθε και αυτό δεν μας ικανοποιεί».

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Κάναντι: «Ήμασταν η καλύτερη ομάδα»», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.