Έγινε γνωστό το πρόγραμμα της Α1 γυναικών

Το παιχνίδι Πανιώνιος-ΠΑΟΚ είναι αυτό που ξεχωρίζει στην πρεμιέρα της Α1 γυναικών, που είναι προγραμματισμένη για τις 27 Οκτωβρίου.

Από κει και πέρα ο πρωταθλητής Ολυμπιακός θα υποδεχτεί στην έδρα του τα νεοφώτιστα Καλύβια, θέλοντας να ξεκινήσει με το δεξί τις υποχρεώσεις του στο νεό πρωτάθλημα και να διατηρήσει τα κεκτημένα.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 γυναικών:

 

1η Αγωνιστική – 27/10/18

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

 

2η Αγωνιστική – 04/11/18

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική – 11/11/18

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

4η Αγωνιστική – 25/11/18

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

5η Αγωνιστική – 02/12/18

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

 

6η Αγωνιστική – 09/12/18

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

 

7η Αγωνιστική – 16/12/18

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

 

8η Αγωνιστική – 05/01/19

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

 

9η Αγωνιστική – 13/01/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

 

10η Αγωνιστική – 20/01/19

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

 

11η Αγωνιστική – 27/01/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

12η Αγωνιστική – 03/02/19

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

13η Αγωνιστική – 10/02/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

 

14η Αγωνιστική – 17/02/19

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

 

15η Αγωνιστική – 24/02/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

 

16η Αγωνιστική – 03/03/19

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

17η Αγωνιστική – 09/03/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

 

18η Αγωνιστική – 17/03/19

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

 

19η Αγωνιστική – 31/03/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

 

20η Αγωνιστική – 07/04/19

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ

 

21η Αγωνιστική – 14/04/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

 

22η Αγωνιστική – 17/04/18

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ