NBA

Πόποβιτς: Αποβλήθηκε σε έξαλλη κατάσταση! (vid)

Διαμαρτυρήθηκε έντονα στους διαιτητές στην τρίτη περίοδο του ματς με τους Κινγκς

Ποιος είδε τον Πόποβιτς και δεν τον φοβήθηκε στο βραδινό παιχνίδι των Σαν Αντόνιο Σπερς με τους Σακραμέντο Κινγκς!

Η ομάδα του ηττήθηκε με 113-106, χάρη σε ένα 8-0 σερί στο τέλος του αγώνα από το Σακραμέντο, αλλά αυτό έγινε με τον Πόποβιτς να απουσιάζει από τον πάγκο της ομάδας του Σαν Αντόνιο!

Ο τεχνικός των Σπερς, στις αρχές της τρίτης περιόδου, διαμαρτυρήθηκε έντονα για ένα σφύριγμα εναντίον της ομάδας του. Ο «Ποπ» είχε παράπονα από τους διαιτητές και στο πρώτο ημίχρονο και ξέσπασε σε έναν από αυτούς, με αποτέλεσμα να αποβληθεί από το παιχνίδι!

Κινήθηκε μάλιστα προς το μέρος του, με το τεχνικό τιμ και τους παίκτες να προσπαθούν να τον συγκρατήσουν! Τελικά αποχώρησε και το παιχνίδι συνεχίστηκε, με την ομάδα του να χάνει στο τέλος.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Πόποβιτς: Αποβλήθηκε σε έξαλλη κατάσταση! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.