Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων για τo Σάββατο (22/9)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14.00 Ράγιο Βαγεκάνο-Αλαβές, LaLiga Santander, 5η αγωνιστική COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 6η αγωνιστική

COSMOTE SPORT8HD

14.30 Φούλαμ-Γουότφορντ, Premier League, 6η αγωνιστική COSMOTE SPORT1HD

16.00 Πάρμα – Κάλιαρι, ιταλικό πρωτάθλημα Novasports 2HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 4η αγωνιστική COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 4η αγωνιστική

COSMOTE SPORT4HD

16.30 Αουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 4η αγωνιστική

COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 4η αγωνιστική

COSMOTE SPORT8HD

16.30 Νυρεμβέργη-Ανόβερο, Bundesliga, 4η αγωνιστική COSMOTE SPORT9HD

17.00 Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 6η αγωνιστική COSMOTE SPORT1HD

17.00 Αστον Βίλα – Σέφιλντ Γουένσντεϊ Championship Αγγλίας Novasports 3HD

17.15 Εϊμπαρ-Λεγανές, LaLiga Santander, 5η αγωνιστική COSMOTE SPORT2HD

18.00 Λιλ – Ναντ, γαλλικό πρωτάθλημα Novasports 5HD

18.15 Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης, Super League 4η αγωνιστική Novasports 1HD

19.00 Ατρόμητος – ΑΕΛ, Super League 4η αγωνιστική ΕΡΤ1

19.00 Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ, ιταλικό πρωτάθλημα Novasports 3HD

19.30 Μπράιτον-Τότεναμ, Premier League, 6η αγωνιστική COSMOTE SPORT1HD

19.30 Χετάφε-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 5η αγωνιστική

COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 4η αγωνιστική COSMOTE SPORT3HD

19.30 KΠΡ – Νόριτς Championship Αγγλίας Novasports 4HD

20.30 ΠΑΣ Γιάννινα – Αρης, Super League 4η αγωνιστική Novasports 2HD

21.30 Σαμπντόρια – Ιντερ, ιταλικό πρωτάθλημα Novasports 1HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 5η αγωνιστική COSMOTE SPORT2HD

23.00 Βιτόρια Σετούμπαλ-Πόρτο, Liga NOS, 5η αγωνιστική COSMOTE SPORT3HD

 

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

17.00 ΠΑΟΚ – Διομήδης Αργους, Α1 ανδρών ΕΡΤ3

19.00 Μπαρτσελόνα-Βέσπρεμ, VELUX EHF Champions League, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική COSMOTE SPORT8HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

19.00 Μπάγερν Μ.-

Λάιονινγκ Φλ. Λέοπαρντς, Zadar Basketball Tournament, Φάση Ομίλων

COSMOTE SPORT9HD

19.15 ACB Liga Endesa, Supercopa, Διαγωνισμός Τριπόντων COSMOTE SPORT7HD

19.30 Ελλάδα – Καναδάς, Παγκόσμιο Κύπελλο γυναικών ΕΡΤ2

20.15 ACB Liga Endesa, Supercopa, Τελικός

COSMOTE SPORT7HD

21.30 Φενέρμπαχτσε-Ολύμπια Μιλάνο, Zadar Basketball Tournament, Φάση Ομίλων COSMOTE SPORT9HD