×

Sportime BET

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Αθλητικές μεταδόσεις για την Παρασκευή (15/11)


    Κώστας Παπαδόπουλος



Αθλητικές μεταδόσεις για την Παρασκευή (15/11)

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

05:20     WRC, SS7 Sherwood 2 Πρωτάθλημα Αυστραλίας              COSMOTE SPORT 8 HD

08:25     WRC, SS8 Kookaburra Road 2 Πρωτάθλημα Αυστραλίας                COSMOTE SPORT 8 HD

09:55     Moto3, ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana             COSMOTE SPORT 7 HD

10:00     WRC, Μηχανοκίνητα     COSMOTE SPORT 8 HD

10:50     MotoGP, ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana          COSMOTE SPORT 7 HD

11:50     Moto2, ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana             COSMOTE SPORT 7 HD

14:10     Moto3, ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana             COSMOTE SPORT 7 HD

15:05     MotoGP, ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana          COSMOTE SPORT 7 HD

15:50     Formula 1 – Grand Prix Βραζιλίας              COSMOTE SPORT 5 HD

16:00     Formula 1 – Grand Prix Βραζιλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1         ΕΡΤ Sports HD

16:05     Moto2, ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana             COSMOTE SPORT 7 HD

19:30     MotoGP Championship Global Series, Βαλένθια, Ισπανία             COSMOTE SPORT 7 HD

19:50     Formula 1 – Grand Prix Βραζιλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2         COSMOTE SPORT 5 HD

20:00     Formula 1 – Grand Prix Βραζιλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2         ΕΡΤ Sports HD

06:00     WRC, SS16 Argents Hill Reverse 2 Πρωτάθλημα Αυστραλίας        COSMOTE SPORT 8 HD

07:00     WRC, SS17 Welshes Creek 2 Πρωτάθλημα Αυστραλίας  COSMOTE SPORT 8 HD

 

ΣΝΟΥΚΕΡ

13:45     Οπεν Β. Ιρλανδίας, Σνούκερ       Eurosport 1

 

ΤΕΝΙΣ

16:00     Nitto ATP Finals– Λονδίνo, Round Robin               COSMOTE SPORT 6 HD

22:00     Nitto ATP Finals– Λονδίνο, Round Robin               COSMOTE SPORT 6 HD

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

17:30     Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή ΓΕ, Super League 2   ΕΡΤ Sports HD

19:00     Νορβηγία – Νήσοι Φερόες, Euro 2020 – Προκριματικά   COSMOTE SPORT 9 HD

19:00     Φινλανδία – Λιχτενστάιν, Euro 2020 – Προκριματικά     COSMOTE SPORT 3 HD

19:00     Αρμενία – Ελλάδα, Euro 2020 – Προκριματικά   COSMOTE SPORT 2 HD

19:00     Αρμένια – Ελλάδα, Euro 2020 – Προκριματικά   OPEN TV

21:45     Ελβετία – Γεωργία, Euro 2020 – Προκριματικά   COSMOTE SPORT 9 HD

21:45     Δανία – Γιβραλτάρ, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 8 HD

21:45     Ρουμανία – Σουηδία, Euro 2020 – Προκριματικά              COSMOTE SPORT 7 HD

21:45     Ισπανία – Μάλτα, Euro 2020 – Προκριματικά     COSMOTE SPORT 3 HD

21:45     Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ιταλία, Euro 2020 – Προκριματικά               COSMOTE SPORT 1 HD

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

19:00     ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενέρμπαχτε, Turkish Airlines EuroLeague       Novasports 2HD

20:00     Ερυθρός Αστέρας – Βιλερμπάν, Turkish Airlines EuroLeague       Novasports 3HD

21:30     Ολυμπιακός – Ζάλγκιρις, Turkish Airlines EuroLeague     Novasports 1HD

22:00     Βαλένθια – Μπάγερν Μονάχου, Turkish Airlines EuroLeague      Novasports 2HD

05:30     Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μπόστον Σέλτικς, NBA            COSMOTE SPORT 4 HD

 

Κάντε follow στο Sportime

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram

αθλητικές μεταδόσεις