menu

Sportime.gr

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο 10/8

Sportime Team
Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο 10/8

Ξεχωρίζει η φιλική αναμέτρηση Μπεσίκτας – Παναθηναϊκός

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο 10/8.

Μεταξύ άλλων, ο Παναθηναϊκός φιλοξενείται από την Μπεσίκτας στην Κωνσταντινούπολη.

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

09:55     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich COSMOTE SPORT 5 HD

10:50     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich COSMOTE SPORT 5 HD

11:50     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich COSMOTE SPORT 5 HD

13:30     Κατατακτήριες δοκιμές, Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich COSMOTE SPORT 5 HD

14:25     Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές, MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich COSMOTE SPORT 5 HD

15:05     Κατατακτήριες δοκιμές, MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich COSMOTE SPORT 5 HD

16:00     Κατατακτήριες δοκιμές, Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich COSMOTE SPORT 5 HD

17:20     Πρώτος αγώνας, Red Bull MotoGP Rookies Cup, Σπίλμπεργκ COSMOTE SPORT 5 HD

Αθλητικές μεταδόσεις: Ξεχωρίζει το Μπεσίκτας – Παναθηναϊκός

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:30     Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Σίτι, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

16:00     Κλερμόν – Λανς, Ligue 2 Novasports 1HD

18:30     Μαρσέιγ – Ρεμς, Ligue 1 Novasports 1HD

19:05     Ατλέτικο Μαδρίτης – Γιουβέντους, International Champions Cup Novasports 4HD

19:30     Τότεναμ – Αστον Βίλα, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

20:00    Μπεσίκτας – Παναθηναϊκός, Φιλικό Novasports 2HD

20:45     Αγιαξ – Εμεν, Eredivisie Novasports 3HD

21:00     Μπρεστ – Τουλούζ, Ligue 1 Novasports 1HD

21:00     Ζιλ Βιθέντε – Πόρτο, Liga NOS COSMOTE SPORT 2 HD

21:45     Αϊντχόφεν – Ντεν Χααχ, Eredivisie Novasports 2HD

23:30     Μπενφίκα – Πάσος Φερέιρα, Liga NOS COSMOTE SPORT 2 HD

ΣΤΙΒΟΣ

16:50     Μπίντγκοζ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Eurosport 1

17:00     Μπίντγκοζ, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων ΕΡΤ Sports HD

ΙΠΠΑΣΙΑ

19:05     Valkenswaard, Global Champions Tour Eurosport 2

ΤΕΝΙΣ

20:00     Πρώτος ημιτελικός, WTA Rogers Cup COSMOTE SPORT 8 HD

22:00     Πρώτος ημιτελικός, ATP Masters 1000 Rogers Cup COSMOTE SPORT 6 HD

01:00     Δεύτερος ημιτελικός, WTA Rogers Cup COSMOTE SPORT 8 HD

03:00     Δεύτερος ημιτελικός, ATP Masters 1000 Rogers Cup COSMOTE SPORT 6 HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

21:00     Ουγγαρία – Ιράν, Φιλικό τουρνουά μπάσκετ Aegean ΕΡΤ Sports HD

ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ

22:00     Yankees – Blue Jays, MLB FOX Sports

02:00     Indians – Twins, MLB FOX Sports

ΜΑΧΗΤΙΚΑ

03:00     Valentina Shevchenko – Liz Carmouche, UFC Fight Night COSMOTE SPORT 7 HD

Κάνε follow το Sportime στο Instagram και like στο Facebook.

Sportime Extras