×

Στίβος ΝΕΟ

Sportime BET

Media

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (12/10)


    Sportime Team

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (12/10)


Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (12/10)

ΤΕΝΙΣ

11:00     Στέφανος Τσιτσιπάς – Ντανιίλ Μεντβέντεφ, ATP Masters 1000 COSMOTE SPORT 6 HD

15:00     Ματέο Μπερετίνι – Αλεξάντερ Ζβέρεφ, ATP Masters 1000 COSMOTE SPORT 6 HD

ΠΟΛΟ

14:00     Βουλιαγμένη – Εθνικός Πειραιά, Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών ΕΡΤ Sports HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

14:30     Μπρούκλιν Νετς – Λος Αντζελες Λέικερς, NBA Global Games COSMOTE SPORT 4 HD

15:45     Ηφαιστος – ΑΕΚ, Basket League ΕΡΤ Play4

15:45     Ηρακλής – Ρέθυμνο, Basket League ΕΡΤ Play3

15:45     Κολοσσός – Λαύριο, Basket League ΕΡΤ Play2

15:45     Περιστέρι – Πανιώνιος, Basket League ΕΡΤ Play1

17:00     Κάλεβ – Ούνικς Καζάν, VTB United League COSMOTE SPORT 8 HD

17:45     Ιωνικός Νικαίας Affidea – ΠΑΟΚ, Basket League 2019-20 ΕΡΤ2

20:00     Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League COSMOTE SPORT 4 HD

21:30     Μάλαγα – Μπανταλόνα, Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας COSMOTE SPORT 8 HD

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

15:00     Πανασπροπυργιακός – Καβάλα, Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ΕΡΤ3

16:00     Γεωργία – Ιρλανδία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 2 HD

18:45     WAFU Cup of Nations 2019, Ποδόσφαιρο FOX Sports

19:00     Νήσοι Φερόες – Ρουμανία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 7 HD

19:00     Δανία – Ελβετία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 3 HD

19:00     Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 2 HD

19:00     Γερμανία – Ουγγαρία, Διεθνές φιλικό Novasports 1HD

20:00     Βέλγιο – Λιθουανία, Διεθνές φιλικό Novasports 1HD

21:30     Ιμόκο Κονελιάνο – Μόντσα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών COSMOTE SPORT 9 HD

21:45     Μάλτα – Σουηδία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 7 HD

21:45     Νορβηγία – Ισπανία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 3 HD

21:45     Ιταλία – Ελλάδα, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 1 HD

21:45     Λιχτενστάιν – Αρμενία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 2 HD

23:45     Δανία – Ελβετία, Euro 2020 – Προκριματικά COSMOTE SPORT 3 HD

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

15:30     Γύρος της Λομβαρδιάς, Ποδηλασία Eurosport 1

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

18:50     Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ, Μηχανοκίνητος Αθλητισμός Eurosport 1

21:50     Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ, Μηχανοκίνητος Αθλητισμός Eurosport 1

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

20:00     ISL, Νάπολη, Κολύμβηση Eurosport 2

ΜΠΕΪΣΜΠΟΛ

00:00     St Louis Cardinals – Washington Nationals, MLB Postseason FOX Sports

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (12/10)

Kάντε follow στο Sportime

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram