×

Sportime BET

Media

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (14/12)


    Αλέξανδρος Κωτάκης

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (14/12)


Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (14/12).

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:00 Χάιντενχαϊμ – Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD

14:00 Γρανάδα – Λεβάντε, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

14:30 Λίβερπουλ – Γουότφορντ, Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020 COSMOTE SPORT 1 HD

14:30 Μπέρμιγχαμ – Γουέστ Μπρομ, Championship Novasports 3HD

15:00 Ιεράπετρα ΟΦ – Αιγάλεω, Football League ΕΡΤ3

16:00 Μπρέσια – Λέτσε, Serie A’ Novasports 2HD

16:00 Αλ Χιλάλ – Εσπεράνς, Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA ΕΡΤ Play5

16:30 Μάιντς – Ντόρτμουντ, Bundesliga COSMOTE SPORT 4 HD

16:30 Πάντερμπορν – Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga COSMOTE SPORT 9 HD

16:30 Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ, Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD

16:30 Κολονία – Λεβερκούζεν, Bundesliga COSMOTE SPORT 7 HD

16:30 Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD

17:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα, La Liga COSMOTE SPORT 6 HD

17:00 Τσέλσι – Μπόρνμουθ, Premier League COSMOTE SPORT 2 HD

17:00 Μπρίστολ Σίτι – Μπλάκμπερν, Championship Novasports 5HD

17:15 ΟΦΗ – Aρης, Super League Novasports 1HD

18:30 Μετς – Μαρσέιγ, Ligue 1 Novasports 4HD

19:00 Νάπολι – Πάρμα, Serie A’ Novasports 3HD

19:30 Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA ΕΡΤ3

19:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λειψία, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD

19:30 Σαουθάμπτον – Γουέστ Χαμ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

19:30 Μπιλμπάο – Εϊμπαρ, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

19:30 Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Λαμία, Super League Novasports 2HD

20:00 Μπενφίκα – Φαμαλικάο, Primera Liga COSMOTE SPORT 7 HD

20:00 Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΚ, Super League ΕΡΤ Sports HD

21:00 Τουλούζ – Ρεμς, Ligue 1 Novasports 4HD

21:45 Τζένοα – Σαμπντόρια, Σεριε Α’ Novasports 1HD

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

ΜΠΑΣΚΕΤ

15:30 Ηφαιστος – Κολοσσός, EKO Basket League ΕΡΤ Play1

15:45 Ρέθυμνο – Ιωνικός, EKO Basket League ΕΡΤ Play4

15:45 Πανιώνιος – Λάρισα, EKO Basket League ΕΡΤ Play3

15:45 Ηρακλής – Προμηθέας, EKO Basket League ΕΡΤ Play2

16:30 Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League COSMOTE SPORT 5 HD17:45 Λαύριο Megabolt – ΠΑΟΚ, Basket League ΕΡΤ Sports HD

19:00 Μίσιγκαν Στέιτ Σπάρτανς – Oκλαντ, NCAA COSMOTE SPORT 8 HD

21:30 Ανδόρα – Τενερίφη, Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας COSMOTE SPORT 6 HD

00:00 Φίνιξ Σανς – Σαν Αντόνιο Σπερς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD

ΒΟΛΕΪ

21:30 Κάζαλματζορε – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών COSMOTE SPORT 9 HD

Κάντε follow στο Sportime

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram