×

Στίβος ΝΕΟ

Sportime BET

Media

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (7/9)


    Sportime Team

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (7/9)


Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (7/9)

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

09:00     Κατατακτήριες δοκιμές, Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα               COSMOTE SPORT 5 HD

12:50     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia      COSMOTE SPORT 5 HD

13:00     Τρίτες ελεύθερες δοκιμές, Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia      ΕΡΤ1

15:50     Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία, Superbike           Eurosport 2

15:50     Κατατακτήριες δοκιμές, Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia           COSMOTE SPORT 5 HD

16:00     Κατατακτήριες δοκιμές, Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia           ΕΡΤ1

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

10:30     Νέα Ζηλανδία – Ιαπωνία, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ             ΕΡΤ Play1

11:00     Καναδάς – Ιορδανία, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ      ΕΡΤ Play2

11:00     Αυστραλία – Δομινικανή Δημοκρατία, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ    ΕΡΤ2

11:30     Βραζιλία – Τσεχία, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ            ΕΡΤ Sports HD

14:30     Τουρκία – Μαυροβούνιο, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ             ΕΡΤ Play1

15:00     Γερμανία – Σενεγάλη, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ    ΕΡΤ3

15:00     Γαλλία – Λιθουανία, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ       ΕΡΤ2

15:30     ΗΠΑ – Ελλάδα, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ   ΕΡΤ Sports HD

16:00     Texas A&M – Clemson, NCAA    FOX Sports

19:00     Cincinnati – Ohio State, NCAA     FOX Sports

02:00     LSU – Texas, NCAA          FOX Sports

 

ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

11:00     Γαλλία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων          Eurosport 2

20:00     Γαλλία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων          Eurosport 2

 

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

13:00     Οπεν Τσεχίας, Σλάλομ, Παγκόσμιο Κύπελλο       Eurosport 1

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

13:30     Ελλάδα – Ουγγαρία, Euro Beach Soccer                COSMOTE SPORT 9 HD

16:00     Κόσοβο – Τσεχία, Προκριματικά Euro 2020          COSMOTE SPORT 2 HD

19:00     Λιθουανία – Ουκρανία, Προκριματικά Euro 2020             COSMOTE SPORT 2 HD

19:00     Αγγλία – Βουλγαρία, Προκριματικά Euro 2020  COSMOTE SPORT 1 HD

20:00     Πορτογαλία – Ιταλία, Euro Beach Soccer              COSMOTE SPORT 9 HD

21:45     Ισλανδία – Μολδαβία, Προκριματικά Euro 2020               COSMOTE SPORT 8 HD

21:45     Τουρκία – Ανδόρρα, Προκριματικά Euro 2020   COSMOTE SPORT 3 HD

21:45     Σερβία – Πορτογαλία, Προκριματικά Euro 2020                COSMOTE SPORT 2 HD

21:45     Γαλλία – Αλβανία, Προκριματικά Euro 2020        COSMOTE SPORT 1 HD

 

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

16:00     Γύρος της Ισπανίας, National Tours         Eurosport 1

18:45     Γύρος της Ισπανίας, National Tours         Eurosport 1

 

ΒΟΛΕΪ

17:00     Σερβία – Ιταλία, Euro Volley Γυναικών  ΕΡΤ Play1

19:05     Πρώτος ημιτελικός γυναικών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη   COSMOTE SPORT 6 HD

19:30     Τουρκία – Πολωνία, Euro Volley Γυναικών           ΕΡΤ Sports HD

20:20     Δεύτερος ημιτελικός γυναικών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη               COSMOTE SPORT 6 HD

21:35     Πρώτος ημιτελικός ανδρών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη      COSMOTE SPORT 6 HD

22:50     Δεύτερος ημιτελικός ανδρών, FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη  COSMOTE SPORT 6 HD

 

ΙΠΠΑΣΙΑ

17:20     Ρώμη, Global Champions Tour   Eurosport 2

 

ΤΕΝΙΣ

19:05     Τελικός μεικτού διπλού, US Open            Eurosport 1

23:00     Μπιάνκα Αντρεέσκου – Σερίνα Γουίλιαμς, US Open        Eurosport 1

 

ΜΑΧΗΤΙΚΑ

21:00     Khabib Nurmagomedov – Dustin Poirier, UFC 242              COSMOTE SPORT 7 HD

 

ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ

23:00     Yankees – Red Sox, MLB                FOX Sports


Τελευταία Νέα