LIVEGAMES

Αγγλία – Αλβανία 5-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

LIVE η αναμέτρηση Αγγλία - Αλβανία για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου.
Αγγλία - Αλβανία LIVE: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης για την προκριματική φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

Αγγλία – Αλβανία LIVE: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης για την προκριματική φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

Δύο Χάρι, ο Μαγκουάιρ και ο Κέιν, δεν χαρί-ζονται στους φιλοξενούμενους.

Ο πρώτος άνοιξε το σκορ στο 9′, ο δεύτερος διπλασίασε το προβάδισμα για την Αγγλία στο 18′.

Οι γηπεδούχοι κλειδώνουν την πρωτιά, ενώ η Αλβανία έχει πολύ δύσκολο δρόμο πια.

Ήταν δεδομένο για τους φιλοξενούμενους ότι οι προβλέψεις δεν είναι υπέρ της.

Η εντός έδρας ήττα από την Πολωνία με 1-0, έπειτα από τρεις σερί νίκες, είχαν ψαλιδίσει τις ελπίδες της.

Έρχεται και τρίτο γκολ από τον Τζόρνταν Χέντερσον στο 28′, επομένως το ματς μετατρέπεται σε τυπική διαδικασία.

Δεύτερο γκολ από τον Κέιν στο 33′, σκορ 4-0, και αν δεν ρίξει ρυθμούς η Αγγλία, υπάρχει περίπτωση να γραφτεί εξωπραγματικό αποτέλεσμα.

Xατ-τρικ ο Κέιν στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων. Το σκορ στο 5-0.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: 5-0

Το ματς βρίσκεται στο 60ό λεπτό και δεν έχει αλλάξει κάτι.

Η Αγγλία έχει βάλει 5 γκολ σε 12 τελικές.

Την ίδια ώρα η Πολωνία προηγείται 3-1 της Ανδόρας, οπότε όλα δείχνουν τελειωμένα στον όμιλο.

Έχει πέσει χαρακτηριστικά ο ρυθμός και δεν υπάρχουν φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες.

Τέλος αγώνα: 5-0 το σκορ.