LIVEGAMES

Γουέστ Μπρομ – Τότεναμ LIVE

Η Γουέστ Μπρομ αναζητά την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα υποδεχόμενη στην Τότεναμ ενώ έχει 3 βαθμούς ενεργητικό. Όλα δείχνουν πώς θα δώσει μεγάλο αγώνα ώστε να μην κατρακυλήσει ξανά στην Championship. Προέρχεται από ήττα στο Λονδίνο, με 2-0 από τη Φούλαμ. Δέχτηκε 2 γκολ σε 4 αγωνιστικά λεπτά (26′, 30′), δεν μπόρεσε να αντιδράσει ουσιαστικά...
Γουέστ Μπρομ

Η Γουέστ Μπρομ αναζητά την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα υποδεχόμενη στην Τότεναμ ενώ έχει 3 βαθμούς ενεργητικό.

Όλα δείχνουν πώς θα δώσει μεγάλο αγώνα ώστε να μην κατρακυλήσει ξανά στην Championship. Προέρχεται από ήττα στο Λονδίνο, με 2-0 από τη Φούλαμ. Δέχτηκε 2 γκολ σε 4 αγωνιστικά λεπτά (26′, 30′), δεν μπόρεσε να αντιδράσει ουσιαστικά και αυτό αποτελεί πρόβλημα απέναντι σε ομάδα ίδιων στόχων που πέτυχε, μόλις, την πρώτη νίκη στη φετινή Premier.

Η Τότεναμ, παρότι έχει συνεχείς αγωνιστικές μεταπτώσεις απόρροια του φορτωμένου προγράμματός της, είναι 4η στην Premier με 14β. Απλώνεται εμπρός της η ευκαιρία να φτάσει σε μία ακόμη νίκη, κερδίζοντας νέα βαθμολογική ανέλιξη.