LIVEGAMES

Μάντσεστερ Σίτι – Λιόν 1-3 (ΤΕΛΙΚΟ)

Παρακολουθήστε από το γήπεδο του Sportime την αναμέτρηση

Παρακολουθήστε από το… γήπεδο του Sportime την αναμέτρηση Μάντσεστερ Σίτι-Λιόν στο πλαίσιο της προημιτελικής φάσης του Champions League.

Η Λιόν ανοίγει το σκορ στο 24′ με τον Κορνέ, ο οποίος εκμεταλλεύθηκε ολιγωρία στην άμυνα της αγγλικής ομάδας.

Σημαντική ευκαιρία για Σίτι στο 43′, χάνεται από τον Ρόντρι.

Τρομερή πάσα του Ντε Μπρόινε στις καθυστερήσεις, αλλά ο Στέρλινγκ αστοχεί και το 0-1 αποτελεί σκορ ημιχρόνου

Ισοφάριση για τη Σίτι στο 69′! Ο Στέρλινγκ κάνει τρομερή ντρίμπλα και δίνει έτοιμο γκολ στον Ντε Μπρόινε

Αλίμονο! Η Λιόν σκοράρει δύο φορές και παίρνει την πρόκριση στα ημιτελικά του Champions League!