MEDIA
Survivor: Κι όμως ο Τζέημς τόλμησε να κάνει μέχρι και αυτό!
Ο πρώην Survivor, Τζέημς Καφετζής μοιράζεται με τους ακόλουθούς του στα social media και δεν κομπλάρει να δείξει ότι περιποιείται τον εαυτό του. Έτσι λοιπόν ο Τζέημς Καφετζής πέρασε την μέρα του χαλαρώνοντας και κάνοντας σπα! Κι όμως ο πρώην παίκτης του Survivor δεν δίστασε να ανεβάσει φωτογραφία την ώρα που είχε στο πρόσωπό του...![Survivor: Κι όμως ο Τζέημς τόλμησε να κάνει μέχρι και αυτό!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2021/07/james-8.jpg)
Ο πρώην Survivor, Τζέημς Καφετζής μοιράζεται με τους ακόλουθούς του στα social media και δεν κομπλάρει να δείξει ότι περιποιείται τον εαυτό του.
Έτσι λοιπόν ο Τζέημς Καφετζής πέρασε την μέρα του χαλαρώνοντας και κάνοντας σπα! Κι όμως ο πρώην παίκτης του Survivor δεν δίστασε να ανεβάσει φωτογραφία την ώρα που είχε στο πρόσωπό του τη μάσκα ομορφιάς.
Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ