ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ

Ολυμπιακός – Βόλος: Πέναλτι και 0-1… (vid)

Οι φιλοξενούμενοι στο ματς Ολυμπιακός - Βόλος στο Καραϊσκάκη κατάφεραν να αιφνιδιάσουν τον αντίπαλό τους...

Μπήκε από νωρίς γκολ στο Καραϊσκάκη στην αναμέτρηση Ολυμπιακός – Βόλος.

Ολυμπιακός – Βόλος: Στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής οι δύο ομάδες παίζουν στο Καραϊσκάκη, με τους φιλοξενούμενους να αιφνιδιάζουν τον Ολυμπιακό!

Μόλις στο 11′ ο Βόλος κατάφερε να μπει μπροστά στο σκορ!

Στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης οι φιλοξενούμενοι είχαν μία μεγάλη ευκαιρία, με το δοκάρι του Δουβίκα.

Αλλά δύο λεπτά μετά ο ίδιος παίκτης κατάφερε μετά από ατομική ενέργεια να περάσει τον Μπα και να πάρει το πέναλτι από τον αμυντικό των Πειραιωτών!

Ο διαιτητής Παπαδόπουλος έδειξε αμέσως το σημείο του πέναλτι.

Την εκτέλεση ανέλαβε ο Μπαριέντος ο οποίος έκανε και το 0-1 στο ματς…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Βόλος: Πέναλτι και 0-1… (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.