ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΚ – Ολυμπιακός: 0-4 πριν το ημίχρονο! (vid)

Μπήκε και τέταρτο γκολ στο ματς ΑΕΚ - Ολυμπιακός...

Δεν σταματάει ο Ολυμπιακός στο ματς ΑΕΚ – Ολυμπιακός!

Μπήκε και τέταρτο γκολ στην αναμέτρηση του ΟΑΚΑ στον αγώνα ΑΕΚ – Ολυμπιακός, με τους «ερυθρόλευκους» να φτάνουν στο 0-4 πριν το τέλος του ημιχρόνου!

Θυμίζουμε στο 17′ ο Καμαρά έκανε το 0-1, ενώ στο 23′ ο Μασούρας σημείωσε το 0-2 και στο 35′ ο Ελ Αραμπί εκμεταλλεύτηκε το λάθος του Λόπες και «έγραψε» το 0-3.

Το 0-4 ήρθε λίγο μετά και συγκεκριμένα στο 44ο λεπτό της αναμέτρησης, με σκόρερ τον Μασούρα. Με τον Έλληνα εξτρέμ να σημειώνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ στον αγώνα!

Συγκεκριμένα στο 44′, ο Ελ Αραμπί έβγαλε την κάθετη μπαλιά για τον Μασούρα, ο οποίος βγήκε τετ α τετ και πλάσαρε εύκολα για το 0-4 λίγο πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου!

Η άφιξη των ομάδων (vid+pics)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΚ – Ολυμπιακός: 0-4 πριν το ημίχρονο! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.