ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Λάθος Λόπες, εύκολα ο Ελ Αραμπί το 0-3 (vid)

Δεν άφησε ανεκμετάλλευτο το λάθος ο Ελ Αραμπί στο ματς ΑΕΚ - Ολυμπιακός...

ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Μετά το 0-2 στο ΟΑΚΑ, δεν άργησε να έρθει και το 0-3…

ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Οι «ερυθρόλευκοι» κατάφεραν να σημειώσουν και τρίτο γκολ, ενώ μέχρι το 23′ είχαν κάνει το 2-0 στην αναμέτρηση των πλέι οφ.

Στο 17′ έγινε το 0-1 και στο 23′ το 0-2.

Το τρίτο γκολ ήρθε 12 λεπτά μετά και συγκεκριμένα στο 35ο λεπτό του αγώνα της Super League 1.

Μάλιστα το γκολ ήρθε από λάθος του Λόπες στο κέντρο της άμυνας της ΑΕΚ.

Σέντρα του Μασούρα από τ’ αριστερά, ο Λόπες με το κεφάλι προσπάθησε να γυρίσει στον Αθανασιάδη, αλλά εκεί ήταν ο Ελ Αραμπί και εύκολα με πλασέ έκανε το 0-3 στο ματς!

Δείτε το γκολ του Μαροκινού φορ των «ερυθρόλευκων»…

Η άφιξη των ομάδων (vid+pics)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Λάθος Λόπες, εύκολα ο Ελ Αραμπί το 0-3 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.