ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Γκολ πρόκρισης από τον Χασάν! (vid)

Αϊντχόφεν - Ολυμπιακός: Ο Αιγύπτιος έγινε και πάλι ο άνθρωπος της τελευταίας στιγμής...

Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Ήταν άτυχος στο δεύτερο μέρος ο Ολυμπιακός στο ματς της Ολλανδίας.

Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Αλλά στα τελευταία λεπτά κατάφερε να πάρει αυτό που ήθελε! Να σημειώσει ένα γκολ και να φύγει από την Ολλανδία με την πρόκριση!

Οι «ερυθρόλευκοι» κατάφεραν να μειώσουν στο σκορ σε 2-1 στο 88ο λεπτό της αναμέτρησης!

Μετά από δύο δοκάρια στο δεύτερο ημίχρονο, μπόρεσαν οι Πειραιώτες να σκοράρουν με τον Αχμέντ Χασάν! Ο Αιγύπτιος για μία ακόμη φορά έγινε ο άνθρωπος της τελευταίας στιγμής.

Στο 88′ ο Φορτούνης έκανε τη σέντρα από τ’ αριστερά, ο Ελ Αραμπί έκανε την κεφαλιά, αλλά ο Εμβογκό έδιωξε! Ο Χασάν όμως κινήθηκε προς την πορεία της μπάλας και στην επαναφορά με πλασέ έκανε το 2-1!

Σκορ πρόκρισης για τον Ολυμπιακό, με τον Χασάν να σκοράρει ξανά στην Ευρώπη!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αϊντχόφεν – Ολυμπιακός: Γκολ πρόκρισης από τον Χασάν! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.