ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Άρης – Ολυμπιακός: Γκολ του Μπουχαλάκη και 0-1 (vid)

Στο 29ο λεπτό άνοιξε το σκορ στην αναμέτρηση Άρης - Ολυμπιακός για την αναμέτρηση της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος...

Άρης – Ολυμπιακός: Δυνατό ματς στη Θεσσαλονίκη στο «Κλεάνθης Βικελίδης».

Άρης – Ολυμπιακός: Στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 1, ο Άρης υποδέχτηκε τον Ολυμπιακό στο γήπεδό του.

Οι «ερυθρόλευκοι» στο πρώτο ημίχρονο μετά από τα πρώτα 20 λεπτά του ματς, άρχισαν να ανεβάζουν τον ρυθμό τους.

Πίεσαν τον Άρη, κράτησαν την μπάλα στα πόδια τους και κατάφεραν να ανοίξουν και το σκορ στον αγώνα! Συγκεκριμένα, στο 29ο λεπτό ήρθε το 0-1 για τον Ολυμπιακό.

Εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη από τα δεξιά, η μπάλα πέρασε απ’ όλους, καταλήγοντας στον Μπουχαλάκη ο οποίος σε κενή εστία με προβολή έκανε το 0-1!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης – Ολυμπιακός: Γκολ του Μπουχαλάκη και 0-1 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.