ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Άρης – Ολυμπιακός: Σκόραρε 83 δευτερόλεπτα μετά τη σέντρα! (vid)

Ίδιοι πρωταγωνιστές και στο δεύτερο γκολ της αναμέτρησης Άρης - Ολυμπιακός...

Άρης – Ολυμπιακός: Μπήκε δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης ο Ολυμπιακός στο ματς με τον Άρη.

Άρης – Ολυμπιακός: Δεν άργησε καθόλου να έρθει το 0-2 στην αναμέτρηση, αφού δευτερόλεπτα μετά τη σέντρα σημείωσε το γκολ ο Ολυμπιακός. Συνολικά 83 δευτερόλεπτα κατάφεραν οι «ερυθρόλευκοι» να κάνουν το 0-2 στο ματς.

Μάλιστα η φάση είχε τους ίδιους πρωταγωνιστές με το πρώτο γκολ των Πειραιωτών.

Στο 47ο λεπτό της αναμέτρησης, ο Ολυμπιακός βγήκε σε υποδειγματική αντεπίθεση. Ο Σεμέδο έκοψε την επίθεση του Άρη, πέρασε με ωραία ντρίμπλα τον αντίπαλό του έξω από την περιοχή και έδωσε στον Μπουχαλάκη.

Εκείνος έδωσε την μπάλα στα δεξιά για τον Φορτούνη. Ο Έλληνας μέσος βγήκε στην αντεπίθεση από τα δεξιά και έκανε τη σέντρα στην περιοχή του Άρη. Ο Λοβέρα άφησε την μπάλα έξυπνα για τον Μπουχαλάκη.

Κοντρόλαρε την μπάλα ο Μπουχαλάκης και αμέσως έκανε το σουτ στέλνοντας την μπάλα στη γωνία του Σιαμπάνη για το 0-2!

Δείτε το ωραίο γκολ του Μπουχαλάκη στο «Κλεάνθης Βικελίδης»…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης – Ολυμπιακός: Σκόραρε 83 δευτερόλεπτα μετά τη σέντρα! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.