ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Χασάν: Τα γκολ πρόκρισης του Αιγύπτιου! (vids)

Ο Αχμέντ Χασάν έχει σκοράρει δύο «χρυσά» γκολ στην Ευρώπη...

Το έκανε για μία ακόμη φορά ο Αχμέντ Χασάν! Σκόραρε ξανά στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Δεν είναι λίγες οι φορές που το έχει κάνει και στην Ευρώπη ήταν η δεύτερη φορά που ο Χασάν σκόραρε ξανά στα τελευταία λεπτά, μέσα στην Ολλανδία!

Ο Αιγύπτιος φορ και τις δύο φορές που έχει σκοράρει φέτος στην Ευρώπη, έχει δώσει πρόκριση στους «ερυθρόλευκους».

Η πρώτη ήταν στις καθυστερήσεις του αγώνα με τη Μαρσέιγ στο Καραϊσκάκη. Στην πρεμιέρα των ομίλων του Champions League, δίνοντας στον Ολυμπιακό τη νίκη με 1-0!

Τώρα διαμόρφωσε το τελικό 2-1 μέσα στην Αϊντχόφεν και ήταν σκορ πρόκρισης για τους Πειραιώτες!

Δύο «χρυσά» γκολ από τον Αιγύπτιο φορ και πάλι στα τελευταία λεπτά αγώνα…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Χασάν: Τα γκολ πρόκρισης του Αιγύπτιου! (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.