ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

«Ερυθρόλευκες» ματιές στα Περιβόλια

Οι Κυριάκος Καραταΐδης και Βασίλης Βούζας παρακολούθησαν τον αγώνα ΑΟΧ Κισσαμικός-ΟΦΗ, έχοντας στραμμένη την προσοχή τους σε δανεικούς και Μάνο.

Ο ΑΟΧ Κισσαμικός ήρθε ισόπαλος 1-1 με τον ΟΦΗ στα Περιβόλια, το απόγευμα του Σαββάτου (21/4), σε μία αναμέτρηση όπου έδωσαν το «παρών» οι Κυριάκος Καραταΐδης και Βασίλης Βούζας.

Ο Διευθυντής της Ακαδημίας του Ολυμπιακού και ο προπονητής της ομάδας Κ-20 του συλλόγου είδαν αγωνιζόμενο τον Δημήτρη Μάνο του ΟΦΗ, όπως και τους δανεικούς που έχει παραχωρήσει ο σύλλογος στους Χανιώτες. Τους Γιώργο Ξύδα και Μανώλη Σάλιακα. Ο πρώτος αγωνίστηκε σε όλο το ματς και ο δεύτερος μπήκε ως αλλαγή στο 72ο λεπτό. Μάλιστα, ο Ξύδας πέτυχε και το γκολ της ισοφάρισης, με σουτ, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο ««Ερυθρόλευκες» ματιές στα Περιβόλια», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.