ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Γουλβς – Ολυμπιακός: Τραγικό λάθος ο Αλέν και… 1-0 (vid)

Δείτε video

Τραγικό λάθος του Αλέν και η Γουλβς βρήκε την ευκαιρία να ανοίξει το σκορ από την άσπρη βούλα.

Ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού άνοιξε το κοντρόλ, στη συνέχεια έσπρωξε τον Ντάνιελ Ποντένσε, ο οποίος βρέθηκε στο έδαφος και ο διαιτητής καταλόγισε πέναλτι.

Το ρολόι σημάδευε το 8ο λεπτό, όταν ο Χιμένες έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους.

Γουλβς-Ολυμπιακός: Το 1-0

Είχε προηγηθεί λάθος του Γκιλιέρμε και σουτ του Χιμένες που πέρασε αρκετά άουτ.

Στο 16ο λεπτό η Γουλβς βρήκε ξανά δίχτυα με τον Χιμένες, όμως είχε προηγηθεί επιθετικό φάουλ στον Αλέν.

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

🇲🇽 RJ9 FROM THE SPOT! HE DOES NOT MISS! 🎯

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Wolves (@wolves) στις

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ:

Γουλβς-Ολυμπιακός: Το live του αγώνα

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Γουλβς – Ολυμπιακός: Τραγικό λάθος ο Αλέν και… 1-0 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.