ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Λαμία – Ολυμπιακός: Δύο γκολ σε δύο λεπτά! (vids)

Μέσα σε μόλις λίγα δευτερόλεπτα το ματς Λαμία - Ολυμπιακός έγινε 0-3 για τους «ερυθρόλευκους»...

Λαμία – Ολυμπιακός: Τον απόλυτο έλεγχο στο ματς με τη Λαμία πήρε ο Ολυμπιακός από νωρίς στο παιχνίδι.

Λαμία – Ολυμπιακός: Η ομάδα του Πειραιά μπόρεσε στο 13′ να πάρει το προβάδισμα με το γκολ του Ανδρέα Μπουχαλάκη, σκοράροντας με το κεφάλι.

Λίγα λεπτά μετά και συγκεκριμένα, 21, έγινε και το 0-2 στο παιχνίδι με το εκπληκτικό σουτ του Γιαν Εμβιλά έξω από τη μεγάλη περιοχή των γηπεδούχων.

Το 0-3 ήρθε ακόμη πιο γρήγορα για τους «ερυθρόλευκους»!

Δευτερόλεπτα μετά το γκολ του Εμβιλά ο Ολυμπιακός σκόραρε για τρίτη φορά στον αγώνα.

Στο 34′ έκλεψαν οι Πειραιώτες την μπάλα μετά τη σέντρα της Λαμίας, ο Χολέμπας με τον Μασούρα έπαιξαν το ένα-δύο, με τον τελευταίο να γίνεται ο τελικός αποδέκτης της μπάλας.

Ο Μασούρας είδε την κίνηση του Ελ Αραμπί μέσα στην περιοχή, του έκανε το γύρισμα και ο Μαροκινός μέσα από τη μικρή περιοχή με πλασέ «έγραψε» το 0-3!

Δείτε το γκολ του Ολυμπιακού σε βίντεο…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Λαμία – Ολυμπιακός: Δύο γκολ σε δύο λεπτά! (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.