ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μαρτίνς: «Σημαντικό που είμαστε πάλι πρώτοι»

Ο Πορτογάλος τεχνικός στάθηκε στην ουσία της νίκης με τον Ατρόμητο...

Στην ουσία της νίκης επί του Ατρομήτου, στάθηκε ο προπονητής του Ολυμπιακού Πέδρο Μαρτίνς, σε δηλώσεις του μετά το ματς.

Ο Ολυμπιακός πήρε τη νίκη απέναντι στην ομάδα του Περιστερίου και είναι ξανά στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα! Ο τεχνικός των «ερυθρόλευκων» σε δήλωσή του στο συνδρομητικό κανάλι της NOVΑ. σχολίασε:

«Βάση της εικόνας του παιχνιδιού ήταν άδικο το 0-0 στο πρώτο ημίχρονο. Μας έλειπε η αποτελεσματικότητα, ήμασταν η ομάδα με τις περισσότερες ευκαιρίες.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Ολυμπιακός – Ατρόμητος: Το χειροκρότημα, η γιούχα και τα «πηγαδάκια»

Στο δεύτερο ημίχρονο ήταν πιο παραγωγική η ομάδα, μπήκαν τα γκολ, δεν άλλαξε η εικόνα του αγώνα αλλά το αποτέλεσμα.

Είναι πολύ σημαντικό πως είμαστε πρώτοι, παίζει σημαντικό ρόλο να μας βλέπουν οι αντίπαλοι σε αυτή τη θέση, όμως είναι νωρίς ακόμα στο πρωτάθλημα».

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μαρτίνς: «Σημαντικό που είμαστε πάλι πρώτοι»», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.