ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν: Τρομερό, 3-2 πριν το ημίχρονο! (vid)

Απίστευτο αυτό που γίνεται στο ματς Ολυμπιακός - Αϊντχόφεν...

Γκολ με το… τσουβάλι στον αγώνα Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν!

Οι δύο ομάδες Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν, σημείωσαν συνολικά πέντε γκολ στο Καραϊσκάκη στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης του Europa League!

Από νωρίς ο Ολυμπιακός κατάφερε να κάνει το 1-0 στον αγώνα, μόλις στο 9′ με τον Μπουχαλάκη. Η ισοφάριση όμως ήρθε γρήγορα και συγκεκριμένα στο 14′ με τον Ζάχαβι.

Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν αυτοί οι οποίοι και πάλι προηγήθηκαν, στο 37′ με ωραίο γκολ του Εμβιλά. Ξανά όμως οι Ολλανδοί βρήκαν γρήγορη απάντηση και στο 40′ ο Ζάχαβι και πάλι «έγραψε» το 2-2!

Όμως ο Ολυμπιακός δεν το έβαλε κάτω και στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων του ημιχρόνου κατάφερε να κάνει το 3-2!

Λάθος του Μπαουμγκάρτλ μέσα στην περιοχή, ο Ελ Αραμπί έκλεψε την μπάλα, πέρασε και τον τερματοφύλακα και πλάσαρε για το 3-2!

Δείτε το γκολ του Μαροκινού…

Ολυμπιακός: Αήττητος ως γηπεδούχος με Ολλανδούς! (vids)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν: Τρομερό, 3-2 πριν το ημίχρονο! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.