ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν: Βασικός και γκολάρα από Εμβιλά! (vid)

Πολύ ωραίο γκολ από τον Γιαν Εμβιλά στο ματς Ολυμπιακός - Αϊντχόφεν...

Ήταν αμφίβολος ο Γιαν Εμβιλά για το ματς Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν.

Ωστόσο μπήκε από την αρχή του αγώνα Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν και κατάφερε να σημειώσει και ένα τρομερό γκολ στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης.

Στο 37ο λεπτό της αναμέτρησης ο Γάλλος ήταν αυτός ο οποίος έκανε το 2-1 στην αναμέτρηση στο Καραϊσκάκη.

Του στρώθηκε η μπάλα ωραία μετά από διώξιμο της άμυνας των Ολλανδών και έκανε το σουτ στην κίνηση έξω από τη μεγάλη περιοχή. Στέλνοντας την μπάλα… συστημένη στα δίχτυα του Εμβογκό για το 2-1 της αναμέτρησης!

Δείτε το υπέροχο γκολ του Γάλλου μέσου…

Ολυμπιακός: Αήττητος ως γηπεδούχος με Ολλανδούς! (vids)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν: Βασικός και γκολάρα από Εμβιλά! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.