ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός: Αποχώρησε τραυματίας ο Μπουχαλάκης (vid)

Έδειξε να έχει πρόβλημα στη μέση...

Νίκησε ο Ολυμπιακός τον Απόλλωνα Σμύρνης με 2-0, για την 7η αγωνιστική της Super League 1.

Δε δυσκολεύτηκε ιδιαίτερα ο Ολυμπιακός για να πάρει αυτό το τρίποντο, αλλά από την άλλη έχασε στο πρώτο μέρος τον Ανδρέα Μπουχαλάκη.

Ο Έλληνας μέσος έγινε αναγκαστική αλλαγή, λίγα λεπτά πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου στον αγώνα.

Συγκεκριμένα, στο 40ο λεπτό ο αρχηγός των «ερυθρόλευκων» έδειξε να μην μπορεί να συνεχίσει στην αναμέτρηση. Αμέσως ο Πέδρο Μαρτίνς σήκωσε τον Γιαν Εμβιλά και έγινε η αναγκαστική αλλαγή.

Βγαίνοντας από το ματς ο Μπουχαλάκης έπιανε τη μέση του και έδειχνε να πονά.

Θα γίνουν οι απαραίτητες εξετάσεις και στη συνέχεια θα διαπιστωθεί η κατάσταση του παίκτη.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός: Αποχώρησε τραυματίας ο Μπουχαλάκης (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.