Ολυμπιακός – Κράσνονταρ: Οι γκολάρες του Ραντζέλοβιτς (vids)

Απολαύστε τα γκολ!

Ολυμπιακός – Κράσνονταρ: Ο Ολυμπιακός έκανε αυτό που ήθελε στην αναμέτρηση με την Κράσνονταρ στο Καραϊσκάκη για τα πλέι οφ του Champions League.

Στόχος των «ερυθρόλευκων» ήταν να εκμεταλλευτούν τον παράγοντα έδρα.

Και να μπορέσουν στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης να σημειώσουν το γκολ που θα τους έδινε το προβάδισμα. Το γκολ αυτό ήρθε στο πρώτο ημίχρονο και μάλιστα με ωραίο τρόπο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Ολυμπιακός – Κράσνονταρ: Το σεντόνι να τεντώνει (vid)

Συγκεκριμένα, με τη συμπλήρωση μισής ώρας αγώνα, ο Μιγκέλ Άνχελ Γκερέρο σημείωσε ένα ωραίο γκολ στο ματς. Δίνοντας έτσι το προβάδισμα στους «ερυθρόλευκους» για το 1-0.

Ο Ισπανός φορ του Ολυμπιακού πήρε την μπάλα στο ύψος της μεγάλης περιοχής την έφερε μπροστά του, γύρισε προς το τέρμα και έκανε το σουτ! Η μπάλα πήγε… συστημένη στην εστία των Ρώσων, χτυπώντας πρώτα στο δοκάρι και μετά κατέληξε στα δίχτυα.

Ο Ολυμπιακός έπαιξε έξυπνα στο δεύτερο μέρος, βρήκε χώρους και σε μία από τις αντεπιθέσεις πέτυχε και δεύτερο γκολ με τον Ραντζέλοβιτς στο 76′.

Ο Σέρβος πέτυχε ένα ακόμα στο 86′ με καταπληκτικό τρόπο.

Ολυμπιακός – Κράσνονταρ: Απολαύστε τα γκολ

Κάντε Follow το Sportime στο Instagram και Like στη σελίδα του Sportimeστο Facebook.

Ζήσε το πιο καυτό καλοκαίρι της ζωής σου. Απόκτησε σήμερα το MINI που πάντα ήθελες με όφελος έως €5.000 και προνομιακό επιτόκιο 2,9%* με το πρόγραμμα ALL IN MINI στη Σπανός ΑΕ. Μην αργείς. Οι MINI HOT DAYS διαρκούν για λίγες ημέρες και ισχύουν για περιορισμένο αριθμό ετοιμοπαράδοτων αυτοκινήτων**. Εσύ θα προλάβεις;

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Κράσνονταρ: Οι γκολάρες του Ραντζέλοβιτς (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.