ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – Λαμία: «Καθάρισε» σε 33 λεπτά (vid)

Ολυμπιακός – Λαμία: Πήρε τη νίκη με άνεση ο Ολυμπιακός απέναντι στην Λαμία, αφού χρειάστηκαν τα 33 πρώτα λεπτά της αναμέτρησης για να βάλει τρία γκολ

Ολυμπιακός – Λαμία: Πήρε τη νίκη με άνεση ο Ολυμπιακός απέναντι στην Λαμία, αφού χρειάστηκαν 33 λεπτά της αναμέτρησης για να βάλει τρία γκολ.

Μόλις στο 10’ το σκορ ήταν 2-0. Ο Μπρούμα με τον Φορτούνη βρήκαν δίχτυα για να πάρει ο Ολυμπιακός μεγάλο προβάδισμα.

Το κερασάκι στην τούρτα έβαλε ο Ελ Αραμπί. Βρήκε δίχτυα στο 33ο λεπτό της αναμέτρησης.

Για τον Μαροκινό μπόμπερ ήταν το 18ο γκολ στο πρωτάθλημα, όπου και φέτος τα σπάει.

Ο Ολυμπιακός σκέφτεται πλέον το ματς με την Άρσεναλ.

Όπου θέλει να κάνει το πρώτο βήμα για την πρόκριση στην προημιτελική φάση του Europa  League.

Για τον λόγο αυτό «τελείωσε» τα πάντα κόντρα στην Λαμία από το πρώτο ημίχρονο.

Και στη συνέχεια έκανε συντήρηση δυνάμεων.

Δείτε τις καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης

Μαρτίνς: «Πιστεύω ο Μπα θα είναι έτοιμος…» (vid)

Ολυμπιακός – Λαμία 3-0: Τριάρα για πλάκα στην Λαμία και τώρα Άρσεναλ (vids)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Λαμία: «Καθάρισε» σε 33 λεπτά (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.