ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: Ξανά ο Χασάν και 2-1 με λάθος Διούδη! (vid)

Ο Αιγύπτιος μπήκε ως αλλαγή και είναι ο πρωταγωνιστής του ματς Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός...

Έγινε η ανατροπή στο ματς Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός!

Πρωταγωνιστής του αγώνα στο Καραϊσκάκη Ολυμπιακός Παναθηναϊκός ο Αχμέντ Χασάν, ο οποίος μπήκε ως αλλαγή και σημείωσε δύο γκολ! Ο Αιγύπτιος μπήκε ως αλαλγή στο 36ο λεπτό.

Αντικατέστησε τον τραυματία Μπα.

Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου κατάφερε να ισοφαρίσει σε 1-1, μετά από σέντρα του Χολέμπας από τ’ αριστερά.

Στο δεύτερο μέρος όμως ήταν ο ίδιος ο οποίος ολοκλήρωσε την ανατροπή του σκορ, στο 72′. Σε αυτό το γκολ όμως η σέντρα ήρθε από τα δεξιά.

Συγκεκριμένα ο Μπρούμα έκανε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Διούδης έκανε λάθος έξοδο και ο Χασάν με προβολή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-1!

Δείτε το δεύτερο προσωπικό γκολ του Αιγύπτιου στο ματς…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: Ξανά ο Χασάν και 2-1 με λάθος Διούδη! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.