ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός 0-3: Τα γκολ και οι φάσεις (vid)

Οι καλύτερες στιγμές του αγώνα στο Αγρίνιο...

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός 0-3: Κατάφερε ο Ολυμπιακός να πάρει αυτό που ήθελε απέναντι στον Παναιτωλικό, εκτός έδρας, τη νίκη με 3-0.

Οι «ερυθρόλευκοι» έπαιξαν όσο χρειαζόταν για να φτάσουν στην κατάκτηση των τριών βαθμών της νίκης.

Μπόρεσαν να διαμορφώσουν το τελικό αποτέλεσμα από το πρώτο κιόλας ημίχρονο της αναμέτρησης. Από τη στιγμή που «έκατσαν» στους Πειραιώτες δύο φάσεις πριν το τέλος του πρώτου μέρους του ματς.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Βαθμολογία Super League 1: Ασταμάτητοι Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ, 3η ξανά η ΑΕΚ

Στις οποίες κατάφεραν να φτάσουν το δείκτη του σκορ 0-3, πριν τη λήξη του πρώτου 45λεπτου.

Έτσι ο Ολυμπιακός κατέκτησε τους τρεις βαθμούς, παραμένοντας στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα της Super League 1.

Τα γκολ για τους «ερυθρόλευκους» σημείωσαν οι Ποντένσε (6′), Ελ Αραμπί (41′ και 45+2′).

Δείτε τα γκολ των Πειραιωτών και τις καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης Παναιτωλικός – Ολυμπιακός…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Παναιτωλικός – Ολυμπιακός 0-3: Τα γκολ και οι φάσεις (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.