ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Έκαναν το 0-1 οι «ερυθρόλευκοι» στην Τούμπα (vid)

Δείτε το γκολ με το οποίο προηγήθηκε ο Ολυμπιακός στο ματς...

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Μπορεί το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης στην Τούμπα να μην είχε γκολ, αλλά είχε νωρίς στο δεύτερο μέρος του ματς.

Συγκεκριμένα, μόλις στο 49ο λεπτό του παιχνιδιού έγινε το 0-1 υπέρ των «ερυθρόλευκων» στην Τούμπα.

Η φάση του γκολ που έβαλαν οι Πειραιώτες ξεκίνησε μετά από ωραία ατομική προσπάθεια του Τσιμίκα.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Το δοκάρι του Ελ Αραμπί (vid)

Ο αριστεροπόδαρος μπακ των «ερυθρόλευκων» πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του από τ’ αριστερά. Μπήκε στην περιοχή του ΠΑΟΚ.

Βρήκε τον απαραίτητο χώρο και έκανε το σουτ. Ο Πασχαλάκης έδιωξε προσωρινά.

Με τον Ραντζέλοβιτς να προλαβαίνει την μπάλα προτού περάσει κόρνερ και έκανε το γύρισμα προς τη μικρή περιοχή. Όμως η μπάλα βρήκε στον Γιαννούλη και κατέληξε στα δίχτυα για το 0-1 του Ολυμπιακού!

Δείτε το αυτογκόλ με το οποίο προηγήθηκε ο Ολυμπιακός στο ματς της 25ης αγωνιστικής…

Aκολουθήστε το Sportime στο Instagram

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Έκαναν το 0-1 οι «ερυθρόλευκοι» στην Τούμπα (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.