ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Πόρτο – Ολυμπιακός: Λάθος του Μπουχαλάκη και 1-0… (vid)

Προηγήθηκαν οι Πορτογάλοι...

Πόρτο – Ολυμπιακός: Τσάμπα γκολ δέχτηκε ο Ολυμπιακός στο πρώτο ημίχρονο στο «Ντραγκάο».

Πόρτο – Ολυμπιακός: Η Πόρτο κατάφερε να προηγηθεί νωρίς στο ματς, καθώς μόλις στο 11ο λεπτό της αναμέτρησης μπόρεσε να κάνει το 1-0 στον αγώνα.

Χωρίς όμως η Πόρτο να κάνει κάτι το τρομερό, αφού το γκολ αυτό ήταν μετά από λάθος των Πειραιωτών.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Με κόσμο το «Ντραγκάο»

Συγκεκριμένα, ο Μπουχαλάκης πήγε να κάνει το κοντρόλ έξω από τη μεγάλη περιοχή αλλά του έφυγε η μπάλα. Μπήκε στη φάση ο Κορόνα και έκλεψε την μπάλα.

Έφυγε στ’ αριστερά, γύρισε την μπάλα στο πέναλτι, εκεί όπου ήταν ο Βιεϊρά και με πλασέ έκανε το 1-0 στο ματς…

Δείτε το γκολ της Πόρτο στο 11’…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Πόρτο – Ολυμπιακός: Λάθος του Μπουχαλάκη και 1-0… (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.