ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ρούμπεν Σεμέδο: Το δυσάρεστο νέο εν όψει Κράσνονταρ

Θα πρέπει να είναι πολύ προσεκτικός στο πρώτο ματς των πλέι οφ του Champions League κόντρα στην Κράσνονταρ

Ρούμπεν Σεμέδο: Το δυσάρεστο νέο εν όψει Κράσνονταρ.

Ο Πορτογάλος έβαλε ένα παλικαρίσιο γκολ και άνοιξε το σκορ στη ρεβάνς του Φαλήρου με την Μπασακσεχίρ.

Η συμβολή του ήταν μεγάλη, εξ ου και ο προβληματισμός για την κίτρινη κάρτα που δέχθηκε στο 59ο λεπτό, ήτοι 4 λεπτά μετά το 1-0.

Θα πρέπει να είναι πολύ προσεκτικός ο Ρούμπεν Σεμέδο στο πρώτο ματς των πλέι οφ του Champions League κόντρα στην Κράσνονταρ.

Εάν δεχθεί κίτρινη, θα χάσει τη ρεβάνς ο Πορτογάλος αμυντικός του Ολυμπιακού.

Ιδού οι αναρτήσεις του Ολυμπιακού μετά το γκολ του Πορτογάλου:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ρούμπεν Σεμέδο: Το δυσάρεστο νέο εν όψει Κράσνονταρ», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.