ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Οι ευκαιρίες των Ουάρντα και Καντουρί (vid)

Ο ΠΑΟΚ έφτασε κοντά στην ισοφάριση κόντρα στον Ολυμπιακό, με Ουάρντα στο 66′ και ο Καντουρί στο 69ο λεπτό της συνάντησης. Ειδικότερα, ο Ουάρντα με κεφαλιά και ο Καντουρί με δυνατό σουτ δοκίμασαν τα αντανακλαστικά του Σα, δίχως αποτέλεσμα για τον ΠΑΟΚ. Νωρίτερα, ο Τζόλης ισοφάρισε σε 1-1 για το Δικέφαλο, αλλά το γκολ του...

Ο ΠΑΟΚ έφτασε κοντά στην ισοφάριση κόντρα στον Ολυμπιακό, με Ουάρντα στο 66′ και ο Καντουρί στο 69ο λεπτό της συνάντησης.

Ειδικότερα, ο Ουάρντα με κεφαλιά και ο Καντουρί με δυνατό σουτ δοκίμασαν τα αντανακλαστικά του Σα, δίχως αποτέλεσμα για τον ΠΑΟΚ.

Νωρίτερα, ο Τζόλης ισοφάρισε σε 1-1 για το Δικέφαλο, αλλά το γκολ του ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Δείτε τις δύο φάσεις του Δικεφάλου:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ: Οι ευκαιρίες των Ουάρντα και Καντουρί (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.