ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1: Το γκολ του Σβιντέρσκι (vid)

Ο ΠΑΟΚ μπήκε δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο και κατάφερε να ισοφαρίσει άμεσα, με τον Σβιντέρσκι να σκοράρει από κοντά, για το 1-1. Ειδικότερα, στο 52ο λεπτό, ο Ζίβκοβιτς επιχείρησε το σουτ, ο Χουτεσιώτης δεν μπόρεσε να μπλοκάρει και ο Σφιντέρσκι από κοντινή απόσταση τον τιμώρησε. Δείτε το γκολ της ισοφάρισης:    ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΟΚ –...

Ο ΠΑΟΚ μπήκε δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο και κατάφερε να ισοφαρίσει άμεσα, με τον Σβιντέρσκι να σκοράρει από κοντά, για το 1-1.

Ειδικότερα, στο 52ο λεπτό, ο Ζίβκοβιτς επιχείρησε το σουτ, ο Χουτεσιώτης δεν μπόρεσε να μπλοκάρει και ο Σφιντέρσκι από κοντινή απόσταση τον τιμώρησε.

Δείτε το γκολ της ισοφάρισης:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα: Το 0-1 του Εραμούσπε (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1: Το γκολ του Σβιντέρσκι (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.