ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 2-1: Ανατροπή και λύτρωση με Ελ Καντουρί (vid)

Από μία στημένη φάση, ο Σβάμπ έκανε την σέντρα, ο Τσόλακ βρήκε με κεφαλιά τον Ελ Καντουρί και αυτός με πανέμορφο γυριστό σουτ έκανε το 2-1, δίνοντας το τρίποντο στον ΠΑΟΚ.

Ο ΠΑΟΚ πίεσε για το γκολ που θα τον έβαζε μπροστά το παιχνίδι, με τον Ελ Καντουρί να σκοράρει στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Ειδικότερα, από μία στημένη φάση, ο Σβάμπ έκανε την σέντρα, ο Τσόλακ βρήκε με κεφαλιά τον Ελ Καντουρί και αυτός με πανέμορφο γυριστό σουτ έκανε το 2-1, δίνοντας το τρίποντο στον ΠΑΟΚ.

Θυμίζουμε πως οι γηπεδούχοι είχαν την ευκαιρία να σκοράρουν στο 59ο λεπτό, όταν το σουτ του Τζόλη σταμάτησε στο δοκάρι του ΠΑΣ Γιάννινα.